Choligrip Effect tabl. musujące (500 mg+65 mg) - 16 szt.
Paracetamol CaffeinePreparat niedostępny w sprzedaży
Pełnopłatny (100%): | 9.39 zł przykładowa recepta![]() |
---|
Wskazania do stosowania:
Objawy występujące podczas przeziębienia i grypy, np.: ból głowy, gardła, gorączka, złe samopoczucie (zmęczenie, osłabienie uwagi), bóle mięśniowe. Bóle zębów, bóle kostne, stawowe, migrena, bóle menstruacyjne
Dawkowanie wg ChPL (Charakterystyki Produktu Leczniczego)
Doustnie. Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1-2 tabl. do 4 razy na dobę, nie częściej niż co 4 h. Maksymalna dawka dobowa wynosi 8 tabl. (co odpowiada 4000 mg paracetamolu i 520 mg kofeiny). Bez konsultacji z lekarzem leku nie należy stosować regularnie dłużej niż przez 3 dni. Jeżeli objawy utrzymują się należy zasięgnąć porady lekarza. Nie stosować jednocześnie innych leków zawierających paracetamol. Sposób podania. Przed podaniem tabletkę należy rozpuścić w co najmniej połowie szklanki wody.