Zaloguj się do serwisów Konsylium24.pl i Kompendium24.pl
Logowanie Zaloguj się
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta w Konsylium24 ? Zarejestruj się
Indeks24.pl

Inteligentna wyszukiwarka leków

Aktualna i wiarygodna
baza wszystkich leków.
Ostatnia aktualizacja:

Informacje o lekach dostarcza Pharmindex

Cyclo 3 Fort kaps. twarde - 30 szt.

Ruscus aculeatus Hesperidin methyl chalcone Ascorbic acid

Preparat dostępny - opakowanie w ciągłej sprzedaży

Pełnopłatny (100%): 25.00 zł przykładowa recepta

Wskazania do stosowania:

Lek wskazany jest do stosowania u dorosłych. Leczenie objawów związanych z niewydolnością naczyń żylnych (uczucie ciężkości w kończynach dolnych, ból). Pomocniczo w dolegliwościach związanych z żylakami odbytu.

Dawkowanie wg ChPL (Charakterystyki Produktu Leczniczego)

Doustnie. Dorośli: w leczeniu objawów związanych z niewydolnością naczyń żylnych (uczucie ciężkości w kończynach dolnych, ból): 2-3 kaps. na dobę. Można przyjmować 1 kaps. rano i 1 kaps. wieczorem lub 2 kaps. rano i 1 kaps. wieczorem. Pomocniczo w leczeniu objawów związanych z żylakami odbytu: 4-5 kaps. na dobę. Można przyjmować 2 kaps. rano i 2 kaps. wieczorem lub 3 kaps. rano i 2 kaps. wieczorem. W hemoroidach preparat przeznaczony jest do krótkotrwałego stosowania (nie dłużej niż tydzień). Sposób podania. Kapsułki należy popić szklanką wody.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Cyclo 3 Fort kaps. twarde - 30 szt. kaps. twarde Ruscus aculeatus Hesperidin methyl chalcone Ascorbic acid 25.00 zł 2020-09-08

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów.