Zaloguj się do serwisów Konsylium24.pl i Kompendium24.pl
Logowanie Zaloguj się
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta w Konsylium24 ? Zarejestruj się
Indeks24.pl

Inteligentna wyszukiwarka leków

Aktualna i wiarygodna
baza wszystkich leków.
Ostatnia aktualizacja:

Informacje o lekach dostarcza Pharmindex

Sanprobi Barrier kaps. - 40 szt.

Bifidobacterium lactis Lactobacillus brevis Lactobacillus casei Lactococcus lactis Lactobacillus acidophilus Bifidobacterium bifidum Lactobacillus salivarius

Preparat dostępny - opakowanie w ciągłej sprzedaży

Pełnopłatny (100%): 29.90 zł przykładowa recepta

Wskazania do stosowania:

Uzupełnienie diety w celu przywrócenia i utrzymania prawidłowej flory bakteryjnej przewodu pokarmowego, zwłaszcza podczas i po antybiotykoterapii.

Dawkowanie wg ChPL (Charakterystyki Produktu Leczniczego)

Doustnie. Dorośli i dzieci >12 rż: 2–4 kaps. dziennie. Dzieci 3-12 rż.: 1–2 kaps. dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. W przypadku antybiotykoterapii zaleca się przyjmowanie preparatu wraz z rozpoczęciem stosowania antybiotyku i kontynuowanie suplementacji przez 14 kolejnych dni po zakończeniu antybiotykoterapii.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Sanprobi Barrier kaps. - 40 szt. kaps. Bifidobacterium lactis Lactobacillus brevis Lactobacillus casei Lactococcus lactis Lactobacillus acidophilus Bifidobacterium bifidum Lactobacillus salivarius 29.90 zł 2020-05-05

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów.