Zaloguj się do serwisów Konsylium24.pl i Kompendium24.pl
Logowanie Zaloguj się
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta w Konsylium24 ? Zarejestruj się
REKLAMA
Indeks24.pl

Inteligentna wyszukiwarka leków

Aktualna i wiarygodna
baza wszystkich leków.
Ostatnia aktualizacja:

Informacje o lekach dostarcza Pharmindex

Sanprobi Super Formula kaps. - 40 szt.

Bifidobacterium lactis Lactobacillus acidophilus Lactobacillus paracasei Lactobacillus plantarum Lactobacillus salivarius Lactobacillus lactis Fructooligosaccharides Inulin

Preparat dostępny - opakowanie w ciągłej sprzedaży

Pełnopłatny (100%): 30.00 zł przykładowa recepta

Wskazania do stosowania:

Uzupełnienie diety w celu przywrócenia i utrzymania prawidłowej flory bakteryjnej przewodu pokarmowego, zwłaszcza podczas i po antybiotykoterapii.

Dawkowanie wg ChPL (Charakterystyki Produktu Leczniczego)

Doustnie. Dorośli i dzieci >12 rż.: 2-4 kaps. dziennie. Dzieci 3-12 rż.: 1-2 kaps. dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. W przypadku antybiotykoterapii zaleca się przyjmowanie preparatu wraz z rozpoczęciem stosowania antybiotyku i kontynuowanie suplementacji przez 10 kolejnych dni po zakończeniu antybiotykoterapii.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Sanprobi Super Formula kaps. - 40 szt. kaps. Bifidobacterium lactis Lactobacillus acidophilus Lactobacillus paracasei Lactobacillus plantarum Lactobacillus salivarius Lactobacillus lactis Fructooligosaccharides Inulin 30.00 zł 2020-05-05

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów.